logo

VE SONRA SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI…

Saadet Partisi Çaycuma İlçe Başkanlığı’nın seçim irtibat bürosu yoğun katılımla açıldı.

Atatürk heykeli önünden esnafı selamlayarak seçim bürosuna kadar yürüyen partililer gündeme ilişkin açıklama yaptı.

Saadet Partisi Belediye Meclis Üyesi Adayı Engin Zeren açılış konuşmasında şunları söyledi; Katıldığınız, bizi onurlandırdığınız, hepinize ayrı ayrı Teşekkür ediyorum.

Seçmenlerimizi bu büromuzda ağırlayacağız.

Parti olarak belediye başkan adayımızın arkasında güçlü bir şekilde duracağız. Allah nasip ederse Çaycuma Belediyesini alacağız”. Saadet Partisi Çaycuma Belediye Başkan Adayı Sedat Başoğlu ise halka hizmet belediyeciliğini hayata geçireceklerini ifade ederek; 17 yıldır bizi yönetenler bu gücü yeni yeni anladı. 94 ruhunu çağırmaya başladı. Genel Başkanımızın dediği gibi ruh çağırmakla ruh gelmez. Bu işin şuur işi olduğunu anlayamadılar. Bu işin maya işi olduğunu kurtuluş kapısının saadet kadrolarında olduğunu anlayamadılar. Merhum Erbakan hocamın dediği gibi getirecekler anahtarları Saadet Partisine teslim edecekekler.

Milli görüş kadroları tekeden süt çıkarır.

Mevcut hükümetin yaptığı gibi 200 gr. çay dağıtmaz bu milletin ihtiyacı olan fabrikaları ağır sanayisini yapar. Çalmadan çaldırmadan çalışacak. Belediye imkanlarını israf etmeden halka hizmet edecek belediyeciliği hayata geçireceğiz. Belediye kapısını halka açık tutacağız ve kapının üstüne rüşvet alan da veren de melundur yazacağız”diye konuştu.

Çaycuma’mızda da Sedat Başoğlu kardeşimizle yol almaktayız. 1960’da başlayan bu kutlu harekette bıkmadan, usanmadan, küsmeden 50 yıldır

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ