logo

Özkan Ertuğrul, aday…

Ak Parti Nebioğlu eski Belde Başkanı Özkan Ertuğrul, önümüzdeki yerel seçimlerde merkez mahalle muhtarlığına adaylığını açıkladı.

Ertuğrul, Vadi Türk’e yaptığı açıklamada, bu kararı almasındaki en büyük etkenin mahalle esnafları arkadaşları ve akrabalarının olduğunu söyledi.

Belde başkanlığı sürecinde beldeye büyük hizmetlerin getirilmesindeki aktörlerden biri de kendisinin olduğunu ifade eden Ertuğrul, şöyle konuştu:

“Mahallede ve çevre köylerde yaşayan vatandaşlarımız, maaşlarını çekmek ve diğer işlemlerini yapabilmek için ilçeye gitmek zorunda kalıyorlardı. Beldemize kurulmasında emeğim olan Ziraat Bankası ATM’si sayesinde Nebioğlu halkı ve çevre köyler bu sorundan kurtuldu. Ayrıca belde esnafımız bu para akışından yarar sağladı. Bir diğer konu ise Sağlık ocağımıza 2 adet motorlu yatak alınarak kendi mahallemizdeki ve çevre köylerden gelen vatandaşlarımız serum ve tedavilerini ayakta yaptırırken şuan daha konforlu tedavilerini olabiliyorlar. Bu gibi hizmetlerimizin yanında devlette ve özel kurumlara belde gençlerimizin iş bulmalarına öncülük ettik. PTT acenteciliğinde 9 yıldır Nebioğlu halkına hizmet veriyorum. Belde başkanlığım sürecinde yaptığım bu hizmetler elbette ki Allah nasip ederse muhtarlığım döneminde daha da fazlasını yapacağım” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ