logo

FİLYOS ADAYI ÜLKER’DEN İLK AÇIKLAMA…

CHP Filyos Belediye Başkan adayı Av. Ahmet Gerçek Ülker, Filyos’un her şeyin daha iyisine ve güzeline layık olduğunu söyledi.

Ülker, gazetecilere yaptığı açıklamada, 31 Mart yerel seçimlerinde Filyos’u yeniden CHP’ye kazandıracağını belirtti.

Yaşanabilir bir Filyos için, Filyos’u örnek bir kent haline getirerek geleceğe taşımak için aday olduğunu ifade eden Ülker, şöyle konuştu:

“Öncelikle bana belediye başkan adayı olarak Filyos’a hizmet etme fırsatı veren ve adaylık sürecimle ilgili desteklerini esirgemeyen çok değerli hemşerilerime, arkadaşlarıma, partililerimize, milletvekillerimize, İl Başkanımız Hakkı Güney, İlçe Başkanımız Tuncay Akyol’a, eski ilçe ve aynı zamanda il başkanımız olan Umut Başoğlu’na, bu yolda beni teşvik eden ve tecrübelerini paylaşan Çaycuma Belediye Başkanımız Sayın Bülent Kantarcı’ya ve değerli aileme çok teşekkür ediyorum” dedi.

“FİLYOS HERŞEYİN DAHA İYİSİNE VE GÜZELİNE LAYIK”

Eleştirmenin kolay olduğunu ancak çözüm bulmanın ve bunu yerine getirmenin öncelik olduğuna dikkat çeken Ülker,

“Yaşanabilir bir Filyos için, Filyos’u örnek bir kent haline getirerek geleceğe taşımak için, içinizden biri olarak ve bir Filyos’lu olarak sizlerden de aldığım destek ile bir ekip çalışması halinde partimizin politikaları doğrultusunda yeni bir Filyos yaratacağız. Filyos her şeyin daha iyi ve daha güzeline layıktır. Gençlerimizin, balıkçılarımızın ve tüm hemşerilerimizin sorunları bulunmaktadır. Eleştirmek kolaydır, çözüm bulmak ve bunu yerine getirmek önceliklidir. Daha öncede söylediğim gibi sizlerin de desteği ile Filyos’un sadece 5 yıllık bir dönemine değil geleceğine talibim. Adaylığımın hayırlı olmasını diliyorum, gerek partimizin gerek de hemşerilerimizin tercihi ne olursa olsun buna saygı göstereceğim ve her zaman Filyos’un hizmetinde olacağım” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ