logo

CHP Çaycuma danışma kurulu toplantısına büyük katılım…

CHP Çaycuma ilçe danışma kurulu toplantısı gerçekleşti.

Çaycuma Belediyesi Seka Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen toplantıda CHP Çaycuma  İlçe Başkanı Tuncay Akyol, yaptığı konuşmada, 24 Haziran seçimlerinin parti açısından değerlendirilmesi, seçimlerin yansımaları konuları ve  yaklaşan yerel seçimlerle ilgili partililerin değerlendirmelerine yer verileceğini söyledi.

Parti içerisinde dargınlığı ve küskünlüğü bir kenara bırakarak yaklaşan yerel seçimlere odaklanılması gerektiğini ifade eden Akyol, şöyle konuştu:

“Bu gün geçtiğimiz genel seçimlerle ilgili ittifakların konuşulduğu gibi yerel seçimlerde de ittifakların konuşulduğunu görmekteyiz. Siyaset bir iddia işidir. Çaycuma merkezle beraber Perşembe ve Karapınar belediyeleri de CHP’li belediyelerimizdir. Bizim hedefimiz mevcut belediyelerimizle beraber Filyos, Saltukova ve Nebioğlu belediyelerimizi de CHP’ye kazandırmaktır. Bunun için ince eleyip sık dokuyoruz. Toplumun her kesiminden vatandaşlarımızla görüşerek görüşlerini alıyoruz. Seçimleri alacağımız aday adayları üzerinde çalışmalarımız devam etmektedir. Partimizin iç meselelerini bir kenara bırakarak birlik beraberlik içerisinde kol kola girerek yerel seçimlere girmemiz gerekiyor. Dargınlıkları, küskünlükleri bir kenara bırakmamız gerekiyor. Bu gün yapacağımız danışma kurulu toplantısında parti tabanımızın görüş ve tavsiyelerini ilçe başkanlığımız adına mutlaka değerlendirileceğinin mutlaka bilinmesini istiyoruz. Tüm katılımcılarımıza danışma kurulu adına çok teşekkür ediyorum.”

Toplantıya birçok partilinin yanında CHP İl Başkanı Hakkı Güney, Milletvekilleri Ünal Demirtaş, Deniz Yavuz Yılmaz, CHP Çaycuma İlçe Başkanı Tuncay Akyol, Eski İl Başkanı ve Milletvekili Adayı Umut Başoğlu , CHP eski Milletvekili Şerafettin Turpçu, Devrek İlçe Başkanı Yaşar Bükrü, Gökçebey İlçe Başkanı Cem Oktay, Kilimli İlçe Başkanı Nejla Karademir, Ereğli İlçe Başkan Vekili Yıldıray Arslan , Merkez İlçe Başkan Vekili , Kilimli Belediye Başkanı Ali Aslankılıç, Çatalağzı Belediye Başkanı Adnan Akgün , Gemis Eski Genel Başkanı Ramis Muslu, CHP Çaycuma İlçe sekreteri Yüksel Ermiş katıldı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ