logo

Çaycumalı CHP’liler özür bekliyor…

Türk Kızılay’ı Zonguldak şubesi tarafından “Geleneksel Çaycuma Kan Bağışlıyor” projesi kapsamında ilçede büyük bir katılımla Kızılay’a kan bağışı gerçekleşmişti.

Ancak projenin hayata geçmesi için Kızılay Zonguldak Şubesi Başkanı Murat Uzun, ilçede STK’ların yanında Ak Parti ve CHP ilçe örgütlerini de ziyaret ederek projeye destek istemişti.

Her duyarlı vatandaş gibi, 1868 yılından bu ya hayırsever halktan aldığı güç ile ayakta duran Türk Kızılayı’na CHP Çaycuma ilçe teşkilatı da destek olmuştu.

Büyük bir katılımla tamamlanan projenin ardından Türk Kızılayı Zonguldak Şube Başkanı Murat Uzun, STK ve Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli olmak üzere Ak Parti İlçe Başkanı Veysel Karani Doğancı’ya verdikleri destekten ötürü Türk Kızılayı’na ait plaketi takdim etti.

Uzun, projeye destek olmaları amacıyla ziyaret ettiği CHP Çaycuma ilçe teşkilatına proje sonrası uğramadı bile.

Kime neye hizmet ettiğine bir türlü anlam veremeyen Çaycumalı CHP’liler Türk Kızılayı Zonguldak Şube Başkanı Murat Uzun’dan bu tutarsız davranışından ötürü özür bekliyor…

Share
#

SENDE YORUM YAZ

#

Çaycumalı CHP’liler özür bekliyor…” için 1 yorum

  1. murat UZUN : diyor ki:

    yanlış ve hatalı haber yapmışsınız.Ben bu organizasyona öncesi olsun sonrası olsun hiç bir şekilde katılmadım,plaket vermedim,Çaycuma da hiç bir partiyi de ziyaret etmedim.Ancak konuyu yine de araştıracağım.Murat UZUN