logo

Çaycuma’da “Genç Sesler” müzik yarışması…

Çaycuma’da liseler arası “Genç Sesler” musiki yarışması düzenlendiği bildirildi. Çaycuma Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen yarışmada birinci gelen öğrencilere ödülleri verildi.

Programa, Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, İlçe Müftüsü Sayın Ayhan Ermiş, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Murat Kapıcı, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ercan Kahya, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Özkan Poyraz ve İsmail Öztürk, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş katıldı.

Ortaokul ve Lise öğrencilerinin ayrı ayrı değerlendirildiği yarışma sonucunda;

Liseler Kategorisinde; Birinciliği Devrek Anadolu İmam Hatip Lisesinden Doğukan SARAÇ-Şakir KALINCIK ve Hakan CİN, ikinciliği Şehit Yusuf Yelkenci Anadolu İmam Hatip Lisesinden Enes ŞAHİN ve Muhammed Ali AY, üçüncülüğü ise Ereğli Anadolu İmam Hatip Lisesinden Recep Tayyip ERDOĞAN aldı.

Ortaokullar Kategorisinde ise; birinciliği Devrek İmam Hatip Ortaokulundan Emre GÜMÜŞ, ikinciliği ise Çaycuma İmam Hatip Ortaokulundan İshak İzzet ÇETİN aldı.

Yarışmada dereceye giren öğrencilerimizin ödülleri protokol tarafından verilirken; yarışma toplu fotoğraf çekimi ile tamamlandı.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ