logo

Akyol, “Bunun için hiç zorlanmayacağız”

CHP Çaycuma İlçe Başkanı Tuncay Akyol, seçim gezileri için gitti Saltukova beldesinde “2014 yılında hak ettiğimiz emanetimizi tekrar alacağız ve bunun için de hiç zorlanmayacağız” dedi.

CHP Saltukova belde teşkilatı binasında partililerle bir araya gelen Akyol, adayların şuan için 31 Mart yerel seçimleri için hız bir şekilde çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

Çaycuma ve beldelerinde sorunsuz bir şekilde aday tespit çalışmalarını tamamladıklarını ifade Akyol, “Çaycuma ve beldelerimizde sorunsuz bir şekilde adaylarımızı belirlerdik. Şuan için adaylarımız ekipleriyle beraber seçim çalışmalarını sürdürüyor. Gerek il Başkanımız Hakkı Güney gerekse parti yöneticilerimizle birlikte bizlerde adaylarımıza destek verip beldelerde seçim çalışmalarında yer alacağız. İnşallah 31 Mart’ta bu çalışmalarımızı zaferle taçlandıracağız” diye konuştu.

Akyol ve CHP İl Başkanı Hakkı Güney Saltukova teşkilatıyla yaptıkları seçim değerlendirmesinin ardından Filyos beldesinde CHP adayı Ahmet Gerçek Ülker ve parti teşkilatıyla bir araya geldi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ