logo

Kantarcı’dan bir rest daha!

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, aday olması karşılığında partiye bir dizi şartlar sunmuştu.

Kantarcı’nın şartlarını yerine getiren CHP İl ve İlçe Başkanlığı bu kez Kantarcı’nın belediye meclis üyelerini ben yaparım, parti karışmayacak , partiye belediye meclisi üyeliği adaylığı için başvuranları kesinlikle kabul etmiyorum , belediye meclisi üyesi olmak isteyenler bana danışacak , parti benim işime karışamaz resti ile karşılaştı.

Kantarcı’nın bu tutumları tepki toplarken partinin yeni bir adayla yoluna devam etmeli görüşü kamuoyunda ağırlık kazandı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

#

Kantarcı’dan bir rest daha!” için 1 yorum

  1. Şaban altan : diyor ki:

    YORUMUMA HİÇ KİMSE CHP DEN ÜSTÜN DEĞİLDİR HELE KANTARCI HİÇ DEĞİLDİR.
    Zaten CHP ile dokusu uyuşmuyor ONA BELEDİYE BAŞKANLIĞI KAZANDIRAN PARTİLİLERİ BİLE TANIMAYAN UFACIK BİR ELEŞTİRİYİ KABUL ETMEYEN HAKKINI ARAMAK İÇİN SANA OY VERDİM DİYENLERE VERMESEYDİN DİYEN BİRİYLE ZATEN SEÇİM KAZANMAK HAYAL OLUR.
    Yeni belediye Binası temel atma töreninde CHP Genel Başkanı Kemal kılıçtaroğlunun bulunduğu tören alanına BİLE parti bayrakları astırmayan parti adına yapılan seçim çalışmalarında %80 bulunmayan bireysel partiden soyutlanmış düşünceli adamdan CHP belediye Başkan adayı olmaz.Chp li seçmen partililere tepeden bakan Başkan istemeZZZ.