logo

Gece yarısı sosyal paylaşım sitesinden!

Partisinin ilçe başkanına çete benzetmesi.

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, sosyal paylaşım sitesi aracılığıyla CHP Çaycuma İlçe Başkanı Tuncay Akyol ve ekibine “Çete tarzı tutum” sergilediklerini söyledi.

Kantarcı, yaptığı paylaşımda ;CHP ile arasında geçen adaylık görüşmeleriyle ilgili partisine herhangi bir dayatma yapmadığını belirtti.

Böyle bir şeyin tarzı olmadığını ve kendisine yakışmayacağını ifade etti.

Kısa süre önce İl ve İlçe Başkanının kendisine iki defa görüşme yaparak adaylık teklifinde bulunmalarına rağmen Bülent Kantarcı Filyos Belde Başkanı Sezgin Gültepe’nin partiden ihracını istemiş, ihraç olmaz veya istifa etmezse aday olmama restini çekmişti.Bunun üzerine Gültepe’nin partisini zan altında bırakmamak için görevlerinden ve parti üyeliğinden istifa ettiği bilgisine ulaşıldı.

İddialara göre, Bülent Kantarcı’nın Sezgin Gültepe’ye sosyal medya üstünden yaşadıkları polemikle ilgili dava açtığı belirtildi. Alınan bilgiye göre, mahkeme sadece avukatlık masraflarının Gültepe’nin ödemesine karar verdi. Gültepe’nin Filyos’ ta bulunan evine avukatı aracılığı ile jandarma ekipleri eşliğinde icra heyeti gidince 80 yaşındaki annesi fenalık geçirerek rahatsızlanmış, ve Kantarcı ile Gültepe arasındaki gerginlik dahada artmıştı.

Kantarcı’nın Cumhuriyet Halk Partisinin emektarlarına ve yöneticilerine sürekli saldırıda bulunması kamuoyunda Kantarcı ne yapmak istiyor sorusunu gündeme getirdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

#

Gece yarısı sosyal paylaşım sitesinden!” için 1 yorum

  1. Ali Rıza Akkuş : diyor ki:

    Yazık çok yazık .Partili olmayandan ne beklenir.Chp bundan sonra partililerinden aday yapmalı.