logo

FİLYOS’DA NELER OLUYOR!

Filyos beldesinde sabah saatlerinde spor yapmak için sokağa çıkan vatandaşlar, katledilen köpekleri görünce belediye çalışanlarına tepki gösterdi.

Seçim çalışması sırasında barınak sözü veren Belediye Başkanı Ünal’ın belediye çalışanlarına sokak köpeklerini öldürme emri vermesi Filyos halkı tarafından tepkiyle karşılandı. Ayrıca elde edilen birtakım görüntüler belediyenin bu katliamı yaptığına dair iddiaları güçlendirdi.

Anneleri öldürülen birçok köpek yavruları ise vatandaşlar tarafından Gökçebey beldesinde bulunan köpek barınağına teslim edildi.

Duruma tepki gösteren duyarlı vatandaşların Cimer ve Cumhuriyet Savcılığına konuyla ilgili şikayette bulunacakları belirtildi. Görüşü alınan Filyoslu vatandaşların ise belediye tarafından bu katliamın her yıl düzenli olarak gerçekleştirildiği iddialar arasında.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

#

FİLYOS’DA NELER OLUYOR!” için 3 Yorum

  1. Mustafa CİNOGLU : diyor ki:

    Emri veren ve uygulayanlar Allah size de aynı şekilde ölümü nasip etsin inşallah

  2. Filyos belediyesi hayvanları topluyor ve yok ediyor. Kamyonlarla ve emniyetçe yasak olmasına rağmen TCK ya aykırı olarak UYUŞTURUCU ilacı yetkisiz işçilere kullandırtarak. Bu başkandan niçin çekiniyorsunuz? Siz devleti temsil eden bir kurumsunuz. Bu adamlar seçilmiş, bu gün var yarın bir gün koltuktan düştüklerinde kimse yüzlerine bile bakmaz… Esnafı tehdit ettiği için kimse de bunun hayvanları yok etmesine karşı koyamıyor. SİZ DE Mİ KORKUYORSUNUZ BU FİLYOS BELEDİYE BAŞKANINDAN? Bakanınız Dr. Bekir Pakdemirli de mi çekiniyor? Nesrin Çıtırık/ HayKonfed Başkanı. DOĞA KORUMA VE MİLLİ PARKLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ AK PARTi Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığı AK PARTİ ARSUZ İLÇE TEŞKİLATI AK Parti Recep Tayyip Erdoğan Süleyman Soylu Bakanım, bu başkan tam bir hükümdar, hayvanlara ayrı zulüm esnafa ayrı zulüm… Siz cesur bir yürek olarak, FİLYOS BELEDİYE Başkanı Ömer Ünal’a dur diyecek tek kişisiniz. Lütfen Filyos’ta yıllardır yok edilen 10000 lerce hayvan hatırına devletin kanunlarını hiçe sayan BU ŞAHSA dur deyiniz. Tarım ve Orman Bakanlığı yetkilileri o iradeyi maalesef koyamıyorlar, başta BAKAN olmak üzere…… NESRİN ÇITIRIK, Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu Başkanı. 05334458803

  3. mustafa öztürk : diyor ki:

    utan belediye başkanı olarak.kendi çıkarların oldumu ön plana alıyosun.seni belediye başkanı yapanda kabahat.ne istediniz o sessiz sokak canlarından.